Twitter
Facebook

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
HONDURAS?ta Helikopter Düştü. Devlet Başkanının Kız Kardeşi Dahil 6 Kişi Öldü

Honduras’ta meydana gelen helikopter kazasında, Devlet Başkanı Juan Orlando Hernandez’in kız kardeşi Hilda’nın da aralarında bulunduğu 6 kişi hayatını kaybetti. Hilda Hernandez, beraberinde 4 güvenlik görevlisi ve bir pilotun bulunduğu helikopter, başkent Tegucigalpa’daki uluslararası havaalanından hareket etti. Hava kuvvetleri, kalkışından bir süre sonra helikopterden sinyal alınamadığını bildirdi. Yapılan aramalar sonucunda, helikopterin enkazı Tegucigalpa yakınlarında dağlık […]
Source: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Thy Forum Haber
2
KLM?nin B747?sinin Son Uçuşunu Geyikler Karşıladı

Hollanda Amsterdam’dan Enschede’ye son uçuşunu gerçekleştiren KL-747 sefer sayılı KLM Boeing 747-400 tipi uçak, Enschede’nin 23 numaralı pistine son kez teker koydu ve güvenli bir şekilde yavaşladı. Aynı anda  üç kara geyik tarafından karşılandı. Uçak pistin sonunda durduğunda, pist boyunca izleyen ekipler hayvanları fark etti ve o anlar kaydedildi. PH-BFR, Enschede’de hurdaya atılan KLM Boeing […]
Source: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Thy Forum Haber
3
BAHREYN VE KATAR?DAN TRABZON?A CHARTER UÇUŞLAR BAŞLIYOR?

Körfez ülkelerinden Doğu Karadeniz Bölgesi’ne son yıllarda ilginin artması üzerine kış turizmi için harekete geçildi. Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, 11 aylık dönemde kenti 2 milyon 160 bin turist ziyaret ettiğini belirterek, yeni yılla birlikte Bahreyn ve Katar´dan Trabzon Havalimanı´na karşılıklı charter seferlerinin başlayacağını açıkladı. Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali […]

Thy Forum Haber
4
Alpagu ve Kargu’nun İlk Teslimatı Yapıldı.

Körfez Savunma & Havacılık Fuarında STM’den edinilen bilgiye göre Alpagu ve Kargu‘nun ilk partisi Türk Özel Kuvvetlerine teslim edildi. Kuveyt’te devam eden Körfez Savunma & Havacılık (Gulf Defence & Aerospace) Fuarı’na katılan Türk firmalarından olan STM büyük proje modellerinin yanı sıra küçük ve etkili Kamikaze İHA sistemleri ile de dikkat çekiyor. Jane’s 360’ta yer alan […]

Thy Forum Haber
5
Pegasus, Türkiye’nin 3. Büyük Hizmet İhracatçısı Oldu.

Pegasus Hava Yolları; Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM), Türk hizmet sektörünün geliştirilmesi ve potansiyelinin ortaya çıkarılması amacıyla düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında Türkiye genelinin 3., kendi sektörünün ise 2. büyük hizmet ihracatçısı oldu. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) hizmet sektörlerinde ihracat yapan firmaları “döviz kazandırıcı hizmet ticareti”ne yönelik sıraladığı araştırmasında, Türkiye’deki tüm hizmet sektörü kuruluşları […]

Thy Forum Haber
6
Atatürk Havalimanı'nda insan kaçakçıları yakalandı

Atatürk Havalimanı'nda insan kaçakçılığı yaptığı iddia edilen 3 kişi polisin dikkatli çalışması sonucu suçüstü yakalandı.

Thy Forum Haber
7
Haberler ve Duyurular / Haber-Mısır'da eğitim uçağı düştü
« Son İleti Gönderen: Yönetim Bugün, 07:02 »
Mısır'da eğitim uçağı düştü

Mısır’ın Feyyum kentinde bir eğitim uçağının düşmesi sonucu 3 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Thy Forum Haber
8
Turizmciler vizenin kalkmasını bekliyor

Abhazyalı turizm işletmecileri, Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı vizenin kaldırılmasını beklediklerini belirtti.

Thy Forum Haber
9
Haberler ve Duyurular / Haber-O uçağın prototipini yaptılar
O uçağın prototipini yaptılar

Samsun'da uçak kursuna katılan üniversite öğrencileri, Türk Hava Kurumu Uçak Fabrikası'nda 1945 yılında hava ambulansı olarak geliştirilen ve Danimarka'ya ihraç edilen THK-5A modeli uçağın prototipini hazırladı.

Thy Forum Haber
10
Haberler ve Duyurular / Haber-Hürjet'e doğru adım adım
Hürjet'e doğru adım adım

HÜRJET Projesi’nin Tekâmül Jet Eğitim Uçağı olarak kullanılan T-38 uçaklarının yerine hizmete girmesiyle geleceğin savaş pilotlarının yetiştirilmesi planlanıyor.

Thy Forum Haber
Sayfa: [1] 2 3 ... 10