Twitter
Facebook

Gönderen Konu: Haber-Tusaş Motor, Gür Metal?i satın alıyor  (Okunma sayısı 24 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yönetim

• Admin
  • Puan +100/-1
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1985
Tusaş Motor, Gür Metal?i satın alıyor

Gür Metal Hassas Döküm San. ve Tic. AŞ (Gür Metal) ile Gürtek Metal San. ve Tic. AŞ’nin (Gürtek Metal) yüzde 51 hisselerinin, Tusaş Motor San. AŞ’ye (TEI) devredilme işlemi için Rekabet Kuruluna başvuruda bulunuldu. Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, demir çelik ve diğer metaller sektöründe faaliyet gösteren Gür Metal ve Gürtek Metal’in yüzde 51 […]

The post Tusaş Motor, Gür Metal’i satın alıyor appeared first on AirlineHaber | Sivil Havacılık Haberleri.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap was first posted on Ekim 9, 2018 at 7:48 am.
©2018 "Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap". Use of this feed is for personal non-commercial use only. If you are not reading this article in your feed reader, then the site is guilty of copyright infringement. Please contact me at sefainan@gmail.com

Source: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Thy Forum Haber

Thy Forum Yönetim